Po co jest Cleaner ?

Jeżeli chodzi o profesjonalną pielęgnację auta, to w dzisiejszych czasach mamy do wyboru bardzo wiele profesjonalnych preparatów. Jednym z nich jest Cleaner , który zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających kierowców. Z niniejszego artykułu dowiedzą się Państwo, jakie jest zastosowanie tego magicznego preparatu i jakie są jego największe zalety.

Do czego służy Cleaner ?

Oryginalny cleaner do auta  to niezbędny preparat, który należy użyć przed woskowaniem auta. Specyfik ten działa jak cleaner i perfekcyjnie przygotowuje powierzchnie lakieru, dzięki czemu nałożony wosk będzie w stanie idealnie się zespoić. Głównym zadaniem Cleaner jest oczywiście bardzo dokładne oczyszczenie całej powierzchni z wszelkich zanieczyszczeń środowiskowych i usunięcie utleniania. Warto wspomnieć również i o tym, że preparat ten w swoim składzie zawiera specjalne olejki, które bardzo skutecznie konserwują połysk.

Dlaczego warto postawić właśnie na Cleaner ?

Cleaner w swoim składzie nie zawiera żadnych dodatków ściernych, dzięki czemu jest w 100% bezpieczny i z jego dobrodziejstwa mogą korzystać nawet te osoby, które dopiero zaczynają swoją przygodę z woskowaniem. Do największych zalet należy zaliczyć także doskonałą skuteczność samego preparatu oraz przystępną cenę, zwłaszcza jak porównamy Cleaner  do konkurencyjnych rozwiązań. Produkt ten przystosowany został do aplikacji za pomocą specjalnego aplikatora z mikrowłókna, jak i również do profesjonalnej maszyny polerskiej (koniecznie na miękkim padzie).