Wyposaż swój wydech w DB Killer!

Jeździsz motocyklem? A może dopiero przymierzasz się do jego zakupu? Niezależnie od tego, która z opcji opisuje Twoją aktualną sytuację z pewnością zainteresuje Cię nasza wyjątkowo nietypowa oferta… Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów – musisz zabrać się za przeczytanie dalszej części artykułu…

Czym jest i po co w ogóle używać DB Killer?

DB Killer (https://moto-tour.com.pl/pol_m_Dla-motocykla_Tlumiki_Db-killer-31482.html) to dodatkowy element tłumika, który bez jego wymiany daje możliwość zmiany jego głośności. Przy czym raczej nie występuje on w układach wydechowych motocykli fabrycznie, ale bez większego problemu można się w niego wyposażyć, oczywiście za dodatkową opłatą.

Niektóre wydechy, szczególnie te w motocyklach pracują naprawdę głośno, co stanowi problem nie tylko dla nas, ale również dla pozostałych użytkowników ruchu drogowego. Co za tym idzie, dla naszego obopólnego komfortu warto chyba wyposażyć swój motor właśnie w tego rodzaju „wyciszacz” dźwięków, który w dosłownym tłumaczeniu ma „uśmiercać” decybele.

 

Gdzie można kupić DB Killer i ile pieniędzy przeznaczyć na jego zakup?

 

Urządzenie to jest już dostępne praktycznie w każdym sklepie z wyposażeniem motocyklowym. Co za tym idzie jego zakup nie jest zbyt trudny, a dodatkowo dzięki temu ceny tego rodzaju urządzeń na rynku są dosyć konkurencyjne. Zazwyczaj nie wynosi ona więcej niż 100 zł. W związku z czym wydatek tego rzędu raczej nie należy do wysokich, a to ile daje nam w zamian chyba jest w pełni tego warte. Zatem, nie zwlekaj i już dziś zainwestuj w profesjonalny DB Killer, który ułatwi Ci codzienne funkcjonowanie na drodze!